У сусрет будућим првацима - радионице за предшколце

Наша школа је у марту месецу угостила будуће прваке неколико пута. Прве недеље били су нам гости на часовима, друге недеље су наши наставници држали радионице у вртићима и ове недеље су нам поново били гости деца из вртића „Маштарије“, „ Зора“, „Звездани гај“, „Бубица“ и „Драгуљче“. Организоване су радионице које су припремили наставници наше школе. Радионице су биле конципиране на игри и приступачне деци како би се развиле њихове вештине и усвојили садржаји, који су уједно и припрема за први разред. Обухватиле су сваки сегмент едукације тако да смо имали радионице-мозгалице, креативне радионице, рачунарске, језичке, музичке и спортске. Уз добру организацију и припрему наставника, радионице су успешно реализоване, а завршиле су се родитељским састанком који су водиле директорка школе Марица Ременски и педагог школе Љиљана Грујић. Ове активности су постале традиција наше школе и сваке године их реализујемо.

Довиђења до следећих будућих првака, а садашњим предшколцима ЖЕЛИМО СРЕЋАН ПОЛАЗАК У ШКОЛУ!